Vzdělávání na Kadaňsku

Informační portál projektu MAP ORP Kadaň

Aktuality

Projekt

Výstupy projektu

Aktuality: Aktuality z okolí

Pozvánka na setkání kariérových poradců - ZDRAVOTNICTVÍ

13.5.2018:
Kdy: 25.5.2018 od 9:00 do 13:00 hod
Kde: v prostorách Regionálního muzea K. A. Polánka v Žatci .  

 

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,

vážení výchovní a karieroví poradci,

 

ráda bych se Vám představila jako koordinátor kariérového poradenství pro oblast Louny. 

 

Pedagogicko-psychologická poradna Ústeckého kraje je jako partner zapojena do projektu Systémové řešení - motivace a vzdělávání pedagogů - Implementace Krajského akčního plánu 1 Ústeckého kraje A (IKAP A). V rámci PPP ÚK sídlí na 5 místech po Ústeckém kraji 5 koordinátorů kariérového poradenství. 

Naším cílem je mimo jiné pravidelně svolávat kariérové či výchovné poradce ze ZŠ a připravit pro ně program - přednášky s odborníky, lektory z komor, firem, ÚP, návštěvy ve firmách, SŠ atd. s cílem seznámit pedagogické pracovníky s reálným prostředím. V příloze zasílám pozvánku na první setkání, které je zaměřeno na oblast zdravotnictví a koná se dne 25. 5. 2018 v prostorách Regionálního muzea K. A. Polánka v Žatci .  

 

Tímto Vás laskavě žádám, pane řediteli/paní ředitelko, o předání této zprávy výchovnému poradci či kariérovému poradci na Vaší škole.

 

Poradce pak prosím o včasné přihlášení prostřednictvím přihlašovacího formuláře, který je součástí pozvánky. Do poznámky prosím napište, zda máte zájem zúčastnit se také exkurze v Nemocnici Žatec, která se uskuteční na závěr programu.

 

Se srdečným pozdravem

 

 

Mgr. Lenka Menzlová

speciální pedagog

koordinátor kariérového poradenství

Přílohy :

Článek vyšel : 13.5.2018, počet zobrazení : 1401 (1401 tento měsíc)